Tautas ticējumi: kāpēc niez dažādas ķermeņa daļas?

Kāpēc niez dažādas ķermeņa daļas

Sievietēm un vīriešiem jebkura ķermeņa daļa var niezēt. Lai saprastu ticējumus, ir svarīgi ņemt vērā visas zīmju interpretācijas, kuras atradīsiet šajā rakstā.

Kāpēc niez labā plauksta

Kāpēc niez labā plauksta

Pēc tautas ticējumiem labā plauksta niez uz negaidītu tikšanās reizi. Jums būs spēcīgi rokasspiedieni ar kādu attālu radinieku, draugu vai sen aizmirstu biedru.

Kāpēc kreisā plauksta niez

Tautas gudrība vēsta: kreisā plauksta niez uz peļņu. Drīzumā saņemsi paaugstinājumu ar algas pieaugumu, atgūsi vecu parādu, saņemsi negaidītu finansiālu palīdzību no attāla radinieka vai lielu mantojumu, atradīsi maku ar naudu, laimēsi loterijā. Tiek uzskatīts, ka jo vairāk niez plauksta, jo lielākas banknotes jūs saņemsiet.

Ko nozīmē labās vai kreisās acs nieze?

Ja kreisā acs niez

Saskaņā ar tautas ticējumiem, kreisā acs niez uz asarām. Asaru cēlonis var būt nopietnas nesaskaņas ar draugiem un ģimeni, nepatikšanas darbā, tiesvedība vai zaudējumi.

Ja labā acs niez

Labā acs niez uz negaidītu prieku. To var izraisīt patīkama iepazīšanās vai lolotās vēlmes piepildījums.

Kāpēc auss niez

Kāpēc auss niez

Labā

Tautas gudrība liecina, ka labā auss niez uz labām ziņām. Tās var būt saistītas ar karjeras izaugsmi, gaidāmo ceļojumu vai randiņu, kas būs ar laimīgām beigām. Tiek uzskatīts, ka jo spēcīgāka būs nieze, jo priecīgākas būs ziņas.

Kreisā

Kreisā auss niez uz strīdu, kas notiks jūsu vainas dēļ. Cilvēks, ar kuru būs nesaskaņas, var izrādīties priekšnieks, draugs vai nejaušs garāmgājējs, kura neuzmanība izraisīs negatīvas emocijas no jūsu puses.

Ja citas ķermeņa daļas niez, interpretācija ir sekojoša

Uzacis

Uzacis niez uz tikšanos. Ja nieze parādās virs labās acs, var sagaidīt saziņu ar vīrieti, virs kreisās — ar sievieti. Saskaņā ar citu interpretāciju, niezoša labā uzacs nozīmē patīkamu kompāniju. Kreisā norāda uz iepazīšanos ar ļaunu cilvēku.

Deguns

Ja cilvēks lieto alkoholu, degungals niez uz saviesīgu iedzeršanu. Cilvēkiem, kuri reti lieto alkoholu, tas liecina par gaidāmām nepatikšanām. Cilvēks būs vainīgs un nevarēs izlabot savu kļūdu. Lai pareģojums nepiepildītos, jums ir jālūdz tuvajiem viegli paplikšķināt pa degunu. Jūs to nevarat izdarīt pats.

Lūpas

Augšlūpa niez uz kaislīgiem skūpstiem. Vientuļajiem paredz tikšanos ar mīļoto. Niezoša apakšlūpa norāda uz attiecību noskaidrošanu ar nepazīstamiem cilvēkiem valdības mājā (darbā vai mācību vietā). Ir arī cits izskaidrojums. Lūpu nieze labajā pusē sola randiņu un skūpstus, kreisajā — tikšanos ar bērnu vai tāda paša dzimuma personu.

Mēle

Niezoša mēle

Ja mēle niez, cilvēkam būs ilga saruna, ne vienmēr nepatīkama.

Vaigi

Cilvēkam vajadzētu sagaidīt viesu ierašanos. Ja kreisais vaigs ir niezošs, šie cilvēki dzīvo vienā un tajā pašā vietā. Kad labais niez, ciemiņi nāks no tālienes. Zīme vēsta meitenei un sievietei, ka kāds (ne vienmēr vīrietis) apbrīno viņas skaistumu. Bet, ja vaigi deg, par cilvēku izplatās baumas.

Kakls

Māņticība sola neplānotu došanos ceļā. Ja pakausī parādās nieze, ceļojums nenotiks vai arī cilvēks būs spiests atgriezties pirms galamērķa sasniegšanas.

Pleci

Visbiežāk niezoši pleci nozīmē, ka drīz gaidāms ceļojums.

Paduses

Viena no izplatītākajām zīmju interpretācijām, kāpēc paduse (kreisā vai labā) var niezēt, ir tāda, ka cilvēks nav pārliecināts par sevi un patur dvēseles dziļumos viedokli, baidās to izpaust. Nieze darbojas kā priekšvēstnesis tam, ka ir pienācis laiks rīkoties un būt atbrīvotam.

Krūtis

Tiek uzskatīts, ka meitenei krūtis var niezēt tāpēc, ka mīļotajam viņas ļoti pietrūkst. Ja nieze ir spēcīga un to pavada sāpes, to var uzskatīt par laulības pārkāpšanas pazīmi.

Vīriešiem krūtis visbiežāk niez sakarā ar nopietnu laika apstākļu pasliktināšanos.

Gurni

Niezoši gurni parasti liecina par izmaiņām un plāna īstenošanu.

Papēdis

Niezošs papēdis

Kreisā vai labā papēža nieze var būt brīdinājums vai pozitīvu pārmaiņu priekšvēstnesis.

Mugura

Saskaņā ar plaši izplatītiem uzskatiem, nieze mugurā brīdina, ka jūsu vidē ir cilvēki, kas novēl jums ļaunu.

Vēders

Parasti vēders niez, ja cilvēks nav apmierināts ar savu dzīvi.

Dalīties ar draugiem: